| English
 
اخبار واحدهای ثبتی

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 26 نظر نمایش: 1883 مرتبه امتیاز 2   (Article Rating)
برگزاری جشن عید غدیر در اداره ثبت خمینی شهر

به گزارش روابط عمومی اداره ثبت خمینی‌شهر؛ همزمان با عیدالله الاکبر عید غدیر خم در یک اقدام خودجوش مراسم جشنی به همت رییس و کارکنان اداره ثبت خمینی شهر در این واحد ثبتی برگزار شد.

در این مراسم که کلیه کارکنان حضور داشتند آقای یزدانی ریاست اداره ثبت اسناد و املاک خمینی‌شهر هدف از برگزاری این مراسم را بزرگداشت عید غدیر خم عنوان کرد و گفت: بی تردید برپایی اینگونه جلسات نقش به سزایی در تقویت انگیزه در بین پرسنل جهت خدمت رسانی به مردم دارد. وی ادامه داد: برگزاری این مراسم در بین واحدهای ثبتی استان منحصر به فرد بود و خرسندیم که این توفیق از جانب حضرت امیرالمومنین علی(ع) برای اولین بار شامل همکاران اداره ثبت خمینی شهر گردیده‌است.

در ادامه این مراسم نورانی، دوستی مسوول روابط عمومی ثبت استان از برپایی جشن غدیر در واحد ثبتی خمینی‌شهر ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: از آنجا که تنوع و حجم خدمات ثبتی باعث شده‌است همکاران عزیز ما در ثبت زحمات زیادی را متحمل شوند ولیکن جای فعالیت‌های فرهنگی و ایجاد روحیه نشاط در میان کارکنان بسیار احساس می‌شود. ایشان ابراز خرسندی کرد با رویکرد مدیر کل محترم استان در خصوص توجه بیش از پیش به عوامل انگیزشی در بین کارکنان و خانواده‌های ایشان امیدواریم در آینده شاهد برگزاری چنین جلساتی در سایر ادارات استان و با حضور خانواده های همکاران باشیم.

قابل ذکر است در این مراسم که همراه با مولودی خوانی به مناسبت عید غدیر بود از یکایک کارکنان ثبت خمینی شهر با اهداء هدیه و لوح تقدیر قدردانی شد.

 

 

کد; 381
گروه: خمینی شهر