| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 722 مرتبه امتیاز 28   (Article Rating)
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان خبر داد: از ایده های خلاقانه همکاران در اصلاح فرآیندها استقبال میکنیم

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان خبر داد: از ایده های خلاقانه همکاران در اصلاح فرآیندها استقبال میکنیم

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در سالروز ولادت خجسته دخت نبوت, همسر ولایت و مادر امامت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین روز زن و مادر در بخش های اداره کل، 8 واحد ثبتی شهر اصفهان و فروشگاه شرکت تعاونی مصرف حضور یافت و این روز فرخنده را به یکایک همکاران خود تبریک و تهینت گفت.
به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ علی بهبهانی در خلال این برنامه از زحمات و تلاش های کارمندان خانم اداره کل، مناطق 6 گانه ثبتی در شهر اصفهان و ادارات اجرای اسناد رسمی و ثبت شرکتها قدردانی و برای ایشان که در مسیر خدمت صادقانه به مردم قدم بر می دارند، آرزوی سلامتی و بهروزی نمود.
مدیر کل ثبت استان با تأکید بر اینکه دیدار با همکاران به مناسبت های مختلف مذهبی و ملی، دارای آثار و برکات بسیاری است, ادامه داد: دیدار چهره به چهره و مستقیم در ادارات با کارکنان علاوه بر تقویت روحیه نشاط و شادبی و ایجاد انگیزه، زمینه مناسبی برای اطلاع از نظرات شخصی و اداری همکاران است. وی با بیان اینکه در حال حاضر که مسئله اصلاح فرآیندها در اولویت های نخست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و نیز اداره کل ثبت اصفهان قرار دارد، خاطرنشان کرد: ایده های خلاقانه و نقطه نظرات کارمندان در سطوح مختلف اداری می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت اجرای تغییرات و اصلاحات فرآیندی داشته باشد. بهبهانی با اعلام این خبر که اداره کل ثبت اصفهان آمادگی دارد تا از نظرات کارمندان در این زمینه بهره مند شود، از همکاران خود خواست تا با ارائه نقطه نظرات خود اداره کل را در اجرای هرچه بهتر اصلاحات فرآیندی کمک نمایند.

کد; 692
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 763724