| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 927 مرتبه امتیاز 14   (Article Rating)
دیدار مدیران کل ثبت و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک اصفهان؛ علی بهبهانی در این دیدار بر اهمیت و ضرورت موضوع انتشار آگهی‌های ثبتی به عنوان یک فرآیند قانونی در ارائه خدمات ثبتی به مردم مهم تأکید نمود و نقش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه را بسیار مهم ارزیابی کرد. ایشان با اشاره به اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در قوانین و مقررات متولی نظارت بر چاپ و انتشار آگهی‌های ثبتی در رسانه‌های نوشتاری است، تعامل میان آن اداره با اداره ثبت اسناد و املاک را مهم برشمرد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری در منویات خویش همواره از اصلاح «آتش به اختیار» در مسائل فرهنگی استفاده نموده‌اند و توجه به این حوزه از دغدغه‌های ایشان می‌باشد، نقش سازمان ثبت اسناد در تقویت رسانه‌های نوشتاری از جمله روزنامه‌ها را مهم دانست. وی ادامه داد: ثبت اصفهان ازسال 93 با هدف حمایت از روزنامه‌ها و هفته‌های محلی از ظرفیت این جراید به ویژه درشهرستان‌ها استفاده نموده و انتشار آن گروه از آگهی‌های ثبتی که چاپ آن در هفته نامه معاذیر قانونی ندارد را به آن جراید واگذار نموده است.

بهبهانی اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد بهترین مرجع برای تقسیم آگهی‌هایثبتی در میان روزنامه‌ها می‌باشد که ثبت اسناد همچون سال‌های گذشته این مسئولیت رابه عهده آن اداره واگذار نموده‌است. وی همچنین از همکاری مؤثر و زحمات مدیر کل ومسئولین ذیربط اداره کل فرهنگ و ارشاد قدردانی نمود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در این دیدار از حسن توجه، بلندنظری و تعامل سازنده مجموعه ثبت استان به ویژه مدیر کل این استان قدردانی نمود و سالهای اخیر را بهترین دوران در خصوص تعامل دو اداره ارزیابی کرد. دکتر انصاری با بیان اینکه در حال حاضر هیچ مشکلی در مسئله فنی انتشار آگهی‌های ثبتی وجود ندارد، مطالبی را پیرامون بهبود فرآیند انتشار آگهی بیان نمود.

از جمله مواردی که در این جلسه با حضور مدیران کل و کارشناسان دواداره به آن پرداخته شد،‌ چگونگی پرداخت هزینه‌ روزنامه ها، بررسی قوانین و مقررات در خصوص چگونگی ارسال آگهی‌های پشت سفید به ادارات ثبت جهت کاهش هزینه‌های روزنامه‌ها،احصاء حجم آگهی‌های واحدهای ثبتی، تهیه نرم افزار تقسیم بندی و انتشار آگهی‌های ثبتی بود که مورد آن بحث و تبادل نظر گردید و دستوراتی نیز از سوی مدیران صادرگردید.

 


کد; 663
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 751265