| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 1040 مرتبه امتیاز 9   (Article Rating)
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در جمع مسوولین کاداستر واحدهای ثبتی مطرح کرد: توجه به آمار و کمیت نباید از دقت و کیفیت اجرای طرح شمیم بکاهد

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در جمع مسوولین کاداستر واحدهای ثبتی مطرح کرد: توجه به آمار و کمیت نباید از دقت و کیفیت اجرای طرح شمیم بکاهد

به دنبال اجرای طرح شمیم و تغییرات ایجاد شده در مجموعه نرم‌افزارهای واسط کاداستر، کارگاهی آموزشی با شرکت مسوولین کاداستر واحدهای ثبتی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ علی بهبهانی در خلال این جلسه با تأکید بر اهمیت ویژه خدمت در سازمان ثبت، کار در این سازمان را حساس و دارای  پاداش دینوی و اخروی برشمرد. ایشان با تأکید بر خدمات گسترده و تأثیرگذار سازمان،بیان داشت: علی‌رغم انجام تحولات بنیادین و ارزشمندی که در حوزه‌های مختلف ثبت صوررت گرفته است؛ اما هنوز به دلیل گستردگی خدمات ثبتی و نیز مشکلات دیگری از جمله عدم اختصاص اعتبارات لازم و مکفی، نواقصی در برخی از عرصه‌ها وجود دارد. وی با مهم برشمردن مسئله حق الناس، تضییع حقوق مردم در تصمیم گیری‌های ثبتی را بسیار خطرناک ارزیابی نمود.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اجرای طرح شمیم در اصفهان همزمان باکل کشور را مهم ارزیابی نمود و توصیه کرد: توجه به آمار و کمیت نباید باعث کاهش دقت و کیفیت در اجرای این طرح ماندگار گردد. ایشان انجام کارهای موازی و زائد درفرآیندهای اداری را باعث تضییع حقوق بیت المال عنوان نمود و از مسوولین کاداستر واحدهای ثبتی استان خواست: فعالیت‌هایی که در حوزه کاداستر ادارات انجام می‌شود را آنالیز نموده و به اداره کل اعلام نمایند.

ایشان خاطر نشان کرد: از آنجا که ریاست عالی سازمان ثبت همواره بر مسئله پیشگیری از تضییع حقوق بیت المال تأکید بسیار دارند، اداره کل ثبت استان اصفهان نیز با اصلاح فرآیندها و اجرای طرحهایی مانند طرح پستی، تفکیک غیرحضوری آپارتمان و ...تلاش خود را برای اصلاح فرآیندهای سنتی و زائد اداری به کار گرفته است.

بهبهانی از اینکه اداره کل به دلیل ملی شدن اعتبارات و نیز شرایط نامساعد بودجه سازمان، امکان پرداخت اضافه کار و پاداش رفاهی به همکاران را ندارد،از کارکنان عذرخواهی نمود و ابراز امیدواری کرد: در آینده شاهد افزایش سقف اعتبارات مصوب و توجه بیشتر به مسئله معیشتی همکاران عزیز خود باشیم. وی راه اندازی تعاونی مصرف را مهم ترین اقدام ثبت استان برای بهبود وضعیت معیشتی کارمندانثبت در سطح استان برشمرد و اظهار داشت: بحمدلله این تعاونی علاوه بر اینکه در بین تعاونی های ادارات استان به رتبه اول دست یافته است، اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.

گفتنی است کارگاه آموزشی شمیم با شرکت 40 نفر از مسوولین کاداستر واحدهای ثبتی استان تشکیل شد که آقایان مهندس حمیدرضا جاهی و دکتر محسن قانع از کارشناسان اداره نقشه برداری و کاداستر اداره کل به بیان مطالبی در خصوص تغییرات ایجاد شده در نرم افزارهای واسط کاداستر در راستای اجرای طرح شمیم پرداختند.
کد; 643
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 779058