| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 733 مرتبه امتیاز 7   (Article Rating)
نشست مشترک ادارات کل ثبت اسناد و املاک و اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در آران و بیدگل برگزار شد

نشست مشترک ادارات کل ثبت اسناد و املاک و اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در آران و بیدگل برگزار شد

به منظور بررسی و حل چالش ها و مشکلات موجود در مسیر تثبیت موقوفات, جلسه مشترکی با حضور مدیران کل ثبت و اوقاف استان و روسای این دو اداره در شهرستان های کاشان, آران و بیدگل و بخش قمصر در محل امامزاده هلال ابن علی(ع) آران و بیدگل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان, علی بهبهانی در این نشست, تلاش برای ثبت موقوفات و بقاع متبرکه را بسیار ارزشمند و مهم دانست و گفت: اقدام در این حوزه همواره از اولویت های مهم در ثبت بوده و هست. ایشان از روسای واحدهای ثبتی کاشان, آران و بیدگل و قمصر که در جلسه حضور داشتند خواست تا ضمن تلاش برای خدمت به مردم, با ادارات اوقاف و امورخیریه همکاری لازم را در چهارچوب قوانین و مقررات بنمایند. ایشان با بی اعتبار دانستن جایگاه ها و پست و مقام دنیایی, خاطرنشان کرد: طبیعی است که این جایگاهها روزی به پایان برسد و تنها چیزی که به یادگار می ماند خدمت به مردم کشور عزیز ماست.

مدیر کل ثبت استان اصفهان, هدف از حضور خود در منطقه را رسیدگی به مشکلات و مسایل مربوط به ثبت موقوفات عنوان نمود و از آمادگی کامل خود برای تحقق این امر خبر داد. بهبهانی در این نشست دستوراتی را در خصوص رفع مشکلاتی که توسط روسای ادارات ثبت و اوقاف کاشان، آران و بیدگل و قمصر مطرح گردیده صادر و راهکارهایی را در این زمینه ارائه نمود.

حجت الاسلام صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در این نشست از حسن همکاری آقای بهبهانی مدیرکل و آقای نادری معاون امور املاک ثبت استان بخاطر اهتمام ویژه در رابطه با تثبیت موقوفات تشکر نمود و این همکاری صمیمانه را نشان از علاقه خالصانه این عزیزان در خدمت به مردم عنوان کرد.

ایشان ضمن سپاس از حضور مدیر کل ثبت استان به عنوان یکی از مدیران نمونه, در آستانه مقدس حضرت هلال ابن علی(ع) آران و بیدگل, مطالبی را در رابطه با سیره این امامزاده واجب التعظیم و مقام معنوی ایشان بیان نمود.

گفتنی است در این نشست برخی از پرونده های ثبتی راجع به تعدادی از موقوفات واقع در منطقه مطرح و به صورت کارگاهی در خصوص رفع مشکلات آن تصمیماتی توسط دو اداره کل اتخاذ گردید.

کد; 630
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 636402