| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 669 مرتبه امتیاز 6   (Article Rating)
دیدار مدیر کل ثبت استان اصفهان با خانواده معظم شهدا و جانبازان به مناسبت هفته دفاع مقدس

دیدار مدیر کل ثبت استان اصفهان با خانواده معظم شهدا و جانبازان به مناسبت هفته دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس، مدیر کل و مسوولین ثبت استان با حضور در منزل تعدادی از خانواده های معظم شهدا و نیز جانبازان گرانقدر جنگ تحمیلی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ علی بهبهانی در این دیدارها ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه خانواده های شهدا که بهترین عزیزان خود را برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و میهن عزیزمان تقدیم انقلاب نموده‌اند، جانبازان والامقام جنگ تحمیلی را شهدای زنده و نمونه برجسته فداکاری و ایثارگری برشمرد. ایشان یادآور شد: امنیت و آرامشی که امروز در کشور وجود دارد مرهون خون شهداست و حال که ما در جایگاه خدمت رسانی به مردم قرار گرفته ایم باید نهایت توان خود را برای تحقق آرمان های مقدس نظام که همان دستورات اسلام است به کار گیریم.

مدیر کل ثبت استان اصفهان در ملاقات با این عزیزان به معرفی تحولات صورت گرفته در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال‌های اخیر پرداخت و به گوشه‌ای از اقدامات این سازمان در خدمت رسانی مطلوب به مردم اشاره کرد. ایشان با بیان اینکه اجرای ثبت آنی معاملات، آرشیو الکترونیکی پرونده‌های ثبتی، راه اندازی پیشخوان ارائه خدمت و عملیاتی نمودن اجرای طرح پستی صدور اسناد مالکیت از مهم ترین اقدامات ثبت اسناد و املاک در راستای ارائه خدمات الکترونیکی وغیرحضوری به مردم می‌باشد، از جمله فواید طرحهای مذکور به حذف میلیون ها مراجعه حضوری از ادارات ثبت اشاره‌نمود.

ایشان در پایان ضمن شنیدن برخی از صحبت‌ها و درخواست‌های خانواده معظم شهدا و جانبازان دستوراتی را در خصوص رفع مسایل و مشکلات ثبتی ایشان صادر و از این عزیزان خواست تا برای خود و همکارانش در اداره ثبت اسناد برای خدمت به مردم دعا نمایند. 

کد; 629
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 636407