| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 986 مرتبه امتیاز 20   (Article Rating)
نشست شورای اداری ثبت استان با حضور مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد

نشست شورای اداری ثبت استان با حضور مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ علی بهبهانی در این نشست که مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ارشد قضائی حفاظت قوه قضائیه در استان و نیز معاونین و مسوولین اداره کل و روسای واحدهای ثبتی حضور داشتند، از حضور این عزیزان در این جلسه قدردانی نمود. ایشان ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در اصفهان و داشتن همکارانی توانمند و صمیمی ابراز خرسندی نمود و گفت: تک تک همکاران ما تاکنون با وجود چالش‌ها و کمبودهای فراوان زحمات صادقانه و زیادی را برای تحقق اهداف سازمان ثبت و برنامه‌های اداره کل متحمل شده‌اند. وی به تمامی همکاران و روسای واحدهای ثبتی توصیه کرد: نهایت همکاری و هماهنگی را با تشکیلات حفاظت اطلاعات استان و سازمان داشته باشند؛ چرا که فلسفه حفاظت اطلاعات, حمایت, حراست و هدایت حوزه متناظر خود برای ارائه خدمات مطلوب و فائق آمدن بر مشکلات و مسائل حواشی هر مجموعه ای است.

مدیر کل ثبت استان اصفهان از صدور بیش از 26 هزار سند مالکیت در مرداد ماه سال جاری خبر داد و با بیان این که در گذشته آمار ماهیانه صدور سند 14 هزار سند بوده است، گفت: بنده به عنوان مدیر کل هیچ یک از این اسناد را امضاء ننموده‌ام و رسیدن به این نقطه، نتیجه زحمات کارمندان سخت کوش در واحدهای ثبتی است. با اعلام اینکه در حال حاضر استعلامات ثبتی استان در کمتر از 2 روز پاسخ داده می‌شود، متوسط پاسخ استعلام در اصفهان را در مرداد ماه سال جاری بنابر اعلام سازمان ثبت 98 و 5 دهم درصد در کشور اعلام کرد.

مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این نشست از بابت حضور خود در اصفهان و بررسی و مشاهده اقدامات شاخص و موثر صورت گرفته که نشان از وجود فضای همدلی و تلاش مضاعف و خلاقیت و اهتمام جدی برای تکالیف متعدد در سطوح مختلف ستاد و سف در استان می باشد, ابراز خرسندی کرد و از مدیر کل ثبت این استان تشکر کرد. ایشان یادآور شد: سازمان ثبت در سال‌های گذشته خدمات شایسته و بزرگی را انجام داده و تحولات بسیار عمیقی در آن صورت گرفته است. وی به ثمر نشستن این تحولات بنیادین را نتیجه زحمات بسیار زیاد کارمندان سازمان دانست و افزود: همکاران ما با وجود کمبودها نقش اصلی را در اجرای برنامه های سازمان ثبت بر عهده دارند. سعادتمند با اشاره به برخی از اقدامات سازمان ثبت در زمینه الکترونیکی شدن فرآیندها، گستره الکترونیکی خدمات ثبتی را هم در بُعد ملی و هم در بُعد جهانی برشمرد. وی افزود: مکانیزه شدن خدمات ثبتی در عین حال که مورد توجه و الگوبرداری بسیاری از ارگان و دستگاههای دولتی قرار گرفته‌است، در سفرهایی که مسوولین عالی رتبه سازمان به کشورهای دیگر داشته‌اند برای سایر کشورها نیز در سطح جهان جالب توجه بوده است. ایشان با بیان اینکه ایجاد تغییرات و تحولات در سازمان ثبت در ابتدا کاری محال و غیرممکن به نظر می‌رسید ولیکن با تدابیر ویژه سازمان و تلاش‌های همکاران ما، در حال حاضر شاهد دست آوردهای بسیار ارزشمندی در حوزه‌های مختلف هستیم.

مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت در پایان این جلسه که با آیین تودیع و معارفه ریاست اداره حفاظت ثبت استان همزمان بود از زحمات ریاست سابق این اداره تقدیر و برای رییس جدید حفاظت و اطلاعات ثبت استان آرزوی موفقیت نمود.

گفتنی است در نشست اداری ثبت استان اصفهان خانم دیانتی به عنوان رییس اداره امور مالی اداره کل و آقایان شبان و میرمحمدی به عنوان روسای مناطق ثبت شرق و جنوب شرق اصفهان منصوب و از آقای هادی‌زاده و خانم قویدل روسای مناطق ثبتی شرق و جنوب اصفهان تجلیل شد.

کد; 628
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 636404