| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 3207 مرتبه امتیاز 7   (Article Rating)
دکتر کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در اداره کل ثبت استان با اهداء لوح تقدیر از اقدامات این اداره تقدیر نمود

دکتر کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در اداره کل ثبت استان با اهداء لوح تقدیر از اقدامات این اداره تقدیر نمود

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ دکتر کامران در این دیدار با قدردانی از مدیر کل ثبت استان و همکاران ایشان، تحولات صورت گرفته در اداره ثبت در سال‌های اخیر را گام مهمی در جهت خدمت رسانی به مردم توصیف کرد. نماینده مجلس شورای اسلامی، سازمان ثبت اسناد را مجموعه‌ای پویا و خدمت رسان معرفی کرد و ادامه داد: اداره ثبت استان اصفهان به صورت جهادی و بسیجی وار به مردم خدمت می‌نماید. ایشان در این جلسه با تقدیم لوح یادبودی از خدمات ثبت اسناد و املاک قدردانی نمود.

در بخشی از متن تقدیرنامه نماینده مجلس شورای اسلامی آمده است: خدمت در راه خدا و مسیر گره گشایی از خلق خدا توفیق گران سنگ و بس مغتنمی است که رفیق راه حضرتعالی است و بنابر فرموده حضرت سیدالشهدا(ع) درخواست‌های مردم نعمت‌های الهی به سوی شمایند و چه زیبا و قابل ستایش، شکر این نعمت‌ها را با اجابت حوائج مردم توانسته‌اید به جا آورید. اکنون به پاس خدمات بی شائبه و خالصانه حضرتعالی وظیفه خود می‌دانم از جنابعالی تقدیر نماییم.

علی بهبهانی در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های اداره کل ثبت استان همسو با تحولات صورت گرفته در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه داد. ایشان اجرای طرح پستی صدور اسناد مالکیت از طریق دفاتر اسناد رسمی را بعنوان شاه بیت اقدامات اداره ثبت در استان برشمرد و خاطر نشان کرد: اجرای این طرح علاوه بر مزایایی مانند: افزایش بهره‌وری، کاهش آسیب های اداری، حذف سفرهای غیرضرور شهری، موجب گردیده است تا سالیانه 2 میلیون و 500 هزار مراجعه حضوری از واحدهای ثبتی استان حذف گردد. وی افزود: در طرح پستی، پس از انجام نقل و انتقال ملک در دفتر اسناد رسمی و اعلام مشخصات و آدرس پستی توسط مالک، کلیه مراحلی که بایستی در ادارات ثبت صورت گیرد بوسیله مأمورین 193 پست انجام و در پایان سند مالیکت تک برگی از طریق پست به آدرس مالک ارسال می‌شود.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک اصفهان؛ از انجام طرح نظرسنجی تلفنی و پیامکی در این اداره برای اولین بار در سازمان ثبت خبر داد و تشریح نمود: در این طرح همکاران ما در واحد نظرسنجی اداره کل با شهروندانی که سند مالکیت خود را از طریق طرح پستی دریافت نموده‌اند تماس تلفنی گرفته و براساس سؤالات از پیش تعیین شده میزان رضایت ایشان را از دریافت این خدمت و مراحل آن جویا می‌شوند. ایشان خاطرنشان کرد: بحمدلله اجرای طرح نظرسنجی در استان علاوه بر اینکه ثمرات زیادی از جمله: اطلاع از نقطه نظرات مراجعین، نظارت غیرمستقیم بر عملکرد کارکنان، کاهش آسیب های اداری را به همراه داشته است، موجب افزایش رضایت مندی مردم از ادارات ثبت اسناد و املاک و در نتیجه دستگاههای حاکمیتی گردیده است.

کد; 627
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 636400