| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 955 مرتبه امتیاز 15   (Article Rating)
تجلیل مدیر کل ثبت استان اصفهان از کارمندان معلول به مناسبت روز جهانی معلولین

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک استان اصفهان؛ علی بهبهانی مدیر کل این اداره به مناسبت 13 آذر ماه روز جهانی معلولین در اقدامی انسان دوستانه با اهداء تقدیرنامه به 9 نفر از کارمندان ثبت استان که دارای معلولیت جسمی هستند از ایشان تقدیر نمود.

در بخشی از پیام مدیر کل ثبت استان اصفهان خطاب به کارمندان معلول واحدهای ثبتی آمده است:

سپاس خداوندگاری را که عالیت برتری انسانها را به یکدیگر،تقوا و پرهیزگاری می داند و هرگاه او را بخوانیم اجابت میکند. امروزه معلولین در جوامع گوناگون، تلاش مستمری را در معرفی توانمدیهایشان به جامعه آغاز کرده اند. عزیزان معلول,این باور را در جامعه ایجاد کرده اند که معلول یک فرد ناتوان وابسته نیست، بلکه توانمندی هست که برای رشد، تعالی و حضور در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزد و موفقیت های بدست آمده توسط افراد معلول محدودیت های ایشان را به دست فراموشی می سپارد. اینجانب ضمن گرامی داشت روز جهانی معلولین مصادف با 13 آذر ،این مناسبت فرخنده را به شما و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت گفته ،از خداوند سبحان برای شما آرزوی موفقیت ،پیروزی و سربلندی در تمامی مراحل زندگی را مسئلت می نمایم.

گفتنی است اداره ثبت توفیق همکاری با 9 نفر از عزیزان معلول در سطح استان اصفهان را داراست که اسامی ایشان عبارت است از: آقایان: مهندس روح اله قلاوند(اداره کل)، محمدرضا جدایی(منطقه مرکز اصفهان)، رجبعلی عاملی(خمینی شهر)، مرتضی زارع پور(اداره اجرا)، علیرضا صالحی رزوه(فریدن) و هوشنگ متولی زاده(نایین) و خانمها: رقیه جدایی(اداره کل)، زهرا توانگر(فروشگاه تعاونی) و زهره عابدینی(زواره)


کد; 560
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 596158