| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 796 مرتبه امتیاز 8   (Article Rating)
درخشش اعضاء خانواده ثبتی استان اصفهان در مسابقات منطقه ای قرآن کریم قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک استان اصفهان؛ شرکت کنندکان این اداره پس از راهیابی به مرحله منطقه ای مسابقات قرآن کریم قوه قضائیه سال 95، موفق به کسب عناوین برتر شدند.

علی بهبهانی کسب این افتخار ارزشمند را برگ زرین دیگری برای خانواده بزرگ ثبت استان اصفهان دانست و گفت: مایه مباهات است که رشحات قدسی کلام وحی باز توسط این عزیزان در ثبت استان  طنین انداز شده است.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان تشریح کرد: در چهارمين دوره از مسابقات منطقه اي قرآن کريم قوه قضاييه که در روزهاي 13 و 14 آذرماه 1395 به ميزباني دادگستري استان چهارمحال و بختياري در شهرکرد برگزار شد، شرکت کنندگانی از استان‌های: اصفهان، چهارمحال و بختياري، فارس، خوزستان، بوشهر، لرستان و کهگلويه و بويراحمد در 4 رشته‌ی حفظ، قرائت، ‌ترتيل و درک مفاهيم و تفسير قرآن کريم به رقابت پرداختند.

وی همچنين از حضور 9 نفر از کارمندان ثبت و خانواده های ایشان در این مرحله از مسابقات خبر داد و ابراز خرسندی کرد: بحمدلله 3 نفر از این عزیزان عناوین برتر مسابقات را برای ثبت استان به ارمغان آوردند. ایشان به اسامی برگزیدگان اشاره نمود و افزود: آقای مرتضی نوری از اداره ثبت لنجان رتبه اول در رشته درک مفاهیم و تفسیر و آقایان محمدرضا و حسین زواران حسینی فرزندان همکار عزیز آقای اکبر زواران حسینی از واحد ثبتی نجف آباد به ترتیب رتبه های اول در رشته‌های ترتیل زیر 16 سال و حفظ 15 جزء حائز رتبه های برتر شدند.

بهبهانی کسب این موفقیت قرآنی و بزرگ را به برگزیدگان و همچنین خانواده بزرگ ثبت استان اصفهان تبریک گفت و اظهار داشت: امیدواریم معارف نورانی و انسان ساز قرآن کریم همواره در زندگی کاری و اجتماعی ما ساری و جاری بوده و علاوه بر بهره مندی از آثار ارزشمند تلاوت قرآن کریم بر عمل به مفاهیم و دستورات این کتاب آسمانی و کلام ائمه معصومین علیهم السلام موفق باشیم.

کد; 559
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 596157