| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 1144 مرتبه امتیاز 5   (Article Rating)
مدیر کل ثبت اصفهان همزمان با هفته گرامیداشت پدافند غیرعامل گفت: نیروی انسانی مهم ترین عامل در اجرای اهداف پدافند غیرعامل است

همزمان با هفته پدافند غیرعامل یک دوره آموزشی تحت این عنوان در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان برگزار شد.

علی بهبهانی در آغاز این دوره آموزشی با بیان این مطلب که سازمان ثبت اسناد و املاک از حیث وظایف و مأموریت‌های خطیر خود امانت دار اطلاعات مالکیتی مردم است، خاطر نشان کرد: نتیجه اقدامات این دستگاه حاکمیتی در زندگی مردم حیاتی بروز و ظهور می‌نماید. ایشان حفظ و نگهداری از اطلاعات مردم در ثبت را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: سه رکن مهم و اساسی در پدافند غیر عامل سخت افزار, نرم افزار و نیروی انسانی است. وی جایگاه نیروی انسانی در پدافند غیر عامل را مهمتر از نرم افزار و سخت افزار عنوان کرد و گفت: نیروی انسانی با داشتن قابلیت‌ها، انعطاف‌پذیری‌ها و خلاقیت‌ها می تواند نقش به سزایی در پدافند غیر عامل داشته باشد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بر نقاط ضعف موجود در ثبت وجود اشاره نمود و گفت: علی رقم اینکه سازمان ثبت یکی از پر درآمد ترین سازمانها در کشور است ولیکن پرداخت‌های همکاران به هیچ عنوان زیبنده این دستگاه حاکمیتی در کشور نیست. ایشان به دست آوردهای مهم ثبت استان اصفهان اشاره کرد و تشریح کرد: کسب دست‌آوردهای ارزشمند در خدمت رسانی به مردم مرهون تلاش های همکاران ما در تمامی واحدهای ثبتی استان است. وی ضمن قدردانی از خدمات همکاران خود ادامه داد: من به داشتن همکارانی که با تمام توان و انرژی مسیر خدمت به مردم را طی میکنند افتخار میکنم و مطمئن هستم به یاری خدا و فضل امام زمان(ع) در این راه موفق خواهیم بود.

ایشان در پایان با اشاره به اینکه مهمترین مسئله پدافند غیر عامل توجه به نیروی انسانی است گفت: توجه به نیازها و انتظارات همکاران همواره از دغدغه های ما در اداره کل است. ایشان با تأکید بر اهمیت پدافند غیرعامل و مقابله به تهدیدات احتمالی تخریب اداره ثبت خرمشهر در جنگ تحمیلی و از بین رفتن اطلاعات مالکیت مردم را تجربه ای ارزشمند در این زمینه یادآور شد و اظهار داشت: وقوع این حادثه باعث شد تا مجلس قانون جدیدی را برای بازسازی این واحد ثبتی و تثبیت مالکیت مردم این شهر وضع نماید که هنوز هم تبعات آن ادامه دارد.

مدیر کل ثبت استان اصفهان تحولات صورت گرفته در سازمان ثبت طی سالهای اخیر را نمونه بارزی از اجرای اهداف پدافند غیرعامل در کشور عنوان کرد و گفت: صدور سند تک برگ با استفاده از اطلاعات دو بانک جامع املاک و کاداستر شاه بیت این اقدامات است.

گفتنی است این دوره آموزشی با همکاری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری اصفهان در 2 روز و با حضور مدیرکل، معاونین، مسؤولین ستادی اداره کل و رؤسای واحدهای ثبتی استان اصفهان برگزار شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

کد; 552
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 596161