| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 1397 مرتبه امتیاز 6   (Article Rating)
نشست صمیمانه خانواده ثبتی با حضور کارمندان واحدهای ثبتی شمال استان در کاشان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ نخستین نشست صمیمانه مدیر کل، معاونین و مسؤولین اداره کل ثبت استان با همکاران ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، قمصر، نظنز و بادرود در دانشگاه کاشان برگزار شد.

علی بهبهانی در این مراسم بر ایجاد همدلی و همزبانی در میان کارمندان ثبت استان اصفهان تأکید کرد و اظهار داشت: اداره کل همواره تلاش دارد تا با برگزاری چنین نشست هایی ضمن انعکاس دست آوردها و موفقیت های ثبت استان، روابط صمیمانه بین مسوولین اداره کل و کارکنان ادارات تابعه در سطح استان تقویت نماید.

مدیر کل ثبت استان اصفهان در این مراسم که بیش از یکصد و ده نفر از همکاران ثبتی از ادارات ثبت شمال استان حضور داشتند به تشریح موفقیت های کسب شده توسط ثبت اصفهان در حوزه های مختلف ثبتی پرداخت و گفت: اگر در حال حاضر این اداره کل در بین استان های کشور در بسیاری از شاخص ها در رتبه ممتاز قرار دارد؛  بخاطر تلاش بی وقفه و خالصانه همکاران ما در تمامی واحدهای ثبت استان از جمله ادارات ثبت شمال استان است.

ایشان در ادامه به فعالیت های صورت گرفته در تعاونی مصرف کارکنان ثبت استان اصفهان اشاره کرد و گفت: با تدابیر اندیشیده شده هم اکنون شاهد افزایش سهام هریک از اعضاء این شرکت تعاونی به میزان قابل توجهی هستیم.

وی از راه اندازی تعاونی مسکن برای کارکنان ثبت استان خبر داد و گفت: هدف از تأسیس این تعاونی ایجاد شرایط مناسب و آسان برای استفاده همکاران استان اصفهان از تسهیلات در حوزه مسکن است. ایشان این تعاونی مسکن را تازه تأسیس و اهداف آن را با تعاونی‌های قبلی متفاوت دانست و ادامه داد: در این تعاونی قرار است با استفاده از قوانین و مقررات از زمین های با کاربری مسکونی و دارای مجوز قانونی  در جهت ارائه خدمت به همکاران استفاده شود.

گفتنی است در این مراسم دکتر حیدری از کارشناسان تغذیه نیز مطالبی مهم و کاربردی را در زمینه تغذیه سالم و نقش آن در افزایش بهره وری کارمندان بیان نمود.کد; 438
گروه:

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 751299