| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 1429 مرتبه امتیاز 10   (Article Rating)
مدیر کل ثبت استان اصفهان: فشار حجم بالای کار در واحدهای ثبتی استان به دوش کارمندان است

به گزارش روابط عمومی ثبت اصفهان؛ بهبهانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک اصفهان در دیداری صمیمانه با تعدادی از نقشه‌برداران واحدهای ثبتی استان دیدار و گفتگو نمود.

علی بهبهانی در این دیدار حجم کار در ادارات ثبت استان اصفهان را بالا دانست و خاطر نشان کرد: ارائه خدمات متنوع ثبتی با حجم بالا به دوش کارمندان ارزشمند ثبت است. ایشان ادامه داد: همکاران نقشه‌بردار ما نیز از حیث  اهمیت و حجم بالای عملیات نقشه‌برداری بایستی فشار زیادی را تحمل نمایند. وی افزود: جا دارد از یکایک همکاران عزیز در اقسا نقاط استان اصفهان تشکر نمایم.

ایشان در این دیدار به تشریح مشکلات موجود درحوزه کاری نقشه‌برداران پرداخت و گفت: مکاتباتی در خصوص رفع مشکلات و نواقص موجود بویژه در خصوص اخذ مجوز از برخی ادارات دولتی جهت تعویض اسناد دفترچه‌ای به حدنگار با سازمان ثبت صورت گرفته‌است که با توجه به نگرش مثبت و پویایی سازمان امیدواریم در آینده شاهد رفع این موانع باشیم.

وی در پایان از اهتمام مجموعه ثبت استان اصفهان به مسایل رفاهی و معیشتی کارمندان خود سخن گفت و اظهار داشت: همانگونه که اقدامات مؤثریدر خصوص راه اندازی جشن‌های ملی‌-مذهبی، مسابقات ورزشی و فرهنگی و تعاونی مصرف صورت گرفته است، در آینده شاهد فعالیت در حوزه مسکن نیز خواهیم بود. ایشان مجموعه فعالیت‌های رفاهی کارکنان را گامی در جهت ارتقاء انگیزه سازمانی و شادابی و  انسجام خانواده ثبتی در استان اصفهان عنوان نمود.کد; 421
گروه:

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 751292