| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 676 مرتبه امتیاز 4   (Article Rating)
مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ثبت در اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان، مصاحبه تخصصی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی 93/6/28 سازمان اسناد املاک کشور از استان‌های اصفهان،چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد و یزد در اداره کل ثبت اصفهان برگزار شد.

علی بهبهانی گفت: آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تاریخ 93/6/28 با شرکت کنندگانی از استانهای اصفهان، چهارمحال بختیاری،کهکیلویه و بویراحمد و یزد در دانشگاه شهید اشرفی سپاهان‌شهر برگزار شد. وی تعدادشرکت کنندگان در مصاحبه تخصصی این آزمون استخدامی را 85 نفر اعلام کرد و ادامه داد: تعداد 12 شرکت کننده نیز به دلیل عدم انطباق شرایط با آگهی استخدامی در اینمصاحبه شرکت داده نشدند.

مدیر کل ثبت استان اصفهان به برنامه ریزی انجام شده جهت برگزاری مصاحبه تخصصی در اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: به منظور تسهیل در عزیمت شرکت کنندگان از استان‌های مجاور، روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم اسفند ماه93 به ایشان اختصاص یافت و مصاحبه شرکت کنندگان اصفهانی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه پنجم و ششم اسفند در ساختمان اداره کل ثبت اصفهان انجام شد. همچنین روز 5شنبه هفتم اسفند ماه نیز به افرادی که در روزهای گذشته موفق به حضور در مصاحبه نشدند اختصاص یافت.

لازم به ذکر است در این مصاحبه تخصصی مدیر هسته گزینش سازمان اسناد و املاک کشور، مدیر کل، معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی و مسؤولین بازرسی و فناوری ثبت استان اصفهان، مسؤولین حفاظت استان‌های چهارمحال بختیاری،کهکیلویه و بویراحمد، یزد و اصفهان و همچنین نمایندگان دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری اصفهان حضور داشتند و تعداد 18 نفر از کارکنان ثبت اصفهان نیز دراین زمینه همکاری داشتند.

کد; 313
گروه:

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 751272