| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 1158 مرتبه امتیاز 7   (Article Rating)
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشست مدیر کل، معاونین و مسؤولین اداره کل با رؤسای واحدهای ثبتی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان، در ایام پیروزی انقلاب اسلامی به منظور بررسی فعالیت‌های ثبتی نشست مدیر کل، معاونین و مسؤولین اداره کل با رؤسا، مسؤولین دفتر املاک و دبیران هیأت قانون تعیین تکلیف واحدهای ثبتی استان برگزار گردید.

علی بهبهانی در این نشست ابتدا بر ضرورت رعایت نظم و انظباط اداری در قبال مردم تأکید کرد و افزود: وظیفه ما در ادارات چیزی جز خدمت به مردم نیست. ایشان وظیفه مسؤولین استان در اداره کل را ایجاد بسترهای لازم جهت ارائه خدمت در ادارات به مردم عنوان کرد و اظهار داشت: از جمله فعالیت‌های صورت گرفته درتأمین مسایل رفاهی همکاران راه اندازی تعاونی مصرف کارکنان ثبت استان بوده‌است. وی از دیگر اقدامات ثبت استان در خصوص مسایل معیشتی همکاران به برنامه‌‌ریزی انجام شده جهت راه اندازی تعاونی مسکن اشاره کرد و گفت: امیدواریم به یاری خدا تعاونی مسکن نیز با رعایت قوانین و مقررات راه اندازی گردد و به همکاران محترم به طور شفاف پاسخگو باشد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در ادامه به تبیین برنامه‌ها و چشم اندازهای سازمان ثبت پرداخت و تصریح کرد: تلاش کارکنان ثبت اصفهان بایستی به اندازه‌ی تاریخ غنی و شأن و مرتبه مردم شهیدپور و انقلابی این استان باشد. وی از رؤسای واحدهای ثبتی، دبیران هیأت‌های قانون تعیین تکلیف، مسؤولین دفتراملاک خواست ضمن سرعت بخشیدن به روند رسیدگی و صدور آراء هیأت‌های قانون تعیین تکلیف تلاش بیشتری نمایند. ایشان با تأکید بر اینکه ارجاع کار به کارشناسان باید متناسب با زمان و توان کارشناس باشد، تشریح کرد: به منظور رسیدگی و نظارت بر کارهای ارجاعی به کارشناسان، واحدهای ثبتی مکلفند ظرف مدت یک هفته پرونده‌های قانون تعیین تکلیف را در سامانه گردش پرونده‌ها، ثبت نمایند. بهبهانی در پایان به اهمیت برنامه‌ریزی در واحدهای ثبتی تأکید کرد و خاطرنشان کرد: بدون تردید وجودبرنامه ریزی در هر کاری علی الخصوص در فرآیندهای مختلف ثبتی می‌تواند باعث خروجی مناسب و مطلوب گردد.

در این نشست مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان نیزحاضر شد و به بیان مطالبی در خصوص تعامل و همکاری ثبت و اوقاف پرداخت. صادقی ضمن تشکر از همکاری ثبت اسناد و املاک استان به ویژه در مدت مدیریت بهبهانی، خبر داد: تعدادصدور اسناد مالکیت موقوفات در واحدهای ثبتی استان اصفهان در مقایسه با سالهای گذشته دارای بیشترین سند در استان بوده‌است. وی افزود: ثبت استان اصفهان در سالجاری توانسته‌است مقام اول در زمینه صدور اسناد مالکیت موقوفات را در کشور کسب نماید.

گفتنی است در این جلسه کارگروهی با حضور معاون املاک ومسؤول فناوری اطلاعات استان و رییس ثبت منطقه مرکزی اصفهان راجع به سامانه گردش پرونده در واحدهای ثبتی استان تشکیل گردید که رؤسای واحدهای ثبتی به بیان نقطه نظرات خود در خصوص راه اندازی این سامانه پرداختند.

 جهت مشاهده عکس کلیک کنید

کد; 311
گروه:

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 751279