اداره ثبت اسناد و املاک استان اصفهان

تاریخ: [SHAMSIPUBLISHSTARTDATE] تعداد نظرات: 0 نظر بازدید: 906 مرتبه امتیاز 10   (Article Rating)
مرحله شهرستانی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم قوه قضائیه در اداره کل ثبت استان اصفهان برگزار شد

مرحله شهرستانی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم قوه قضائیه در اداره کل ثبت استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان، مرحله شهرستانی از ششمین دوره مسابقات قرآنکریم قوه قضائیه، با حضور کارمندان واحدهای ثبتی استان و خانواده‌های ایشان در اداره کل برگزار شد.

علی بهبهانی با تأکید بر اهمیت اجرای فعالیت‌های قرآنی در بین همکاران و خانواده‌های آنها، تشریح کرد: این دوره از مسابقات همچون سال‌های گذشته و در راستای اقدامات فرهنگی و قرآنی اداره کل و براساس برنامه‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر پا گردیده است. ایشان حضور خانواده های همکاران در مسابقات قرآن کریم قوه قضائیه را بسیار حائز اهمیت دانست و بیان داشت: شرکت این عزیزان در مسابقات باعث افتخار مجموعه ثبت استان است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان توضیح داد: در این دوره از مسابقات تعداد 38 نفر شرکت کننده در دو گروه  کتبی و شفاهی شامل رشته‌های درک مفهیم، حفظ موضوعی، ترتیل، قرائت، حفظ و اذان به رقابت پرداختند. ایشان اظهار داشت: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات از ادارات ثبت جنوب‌شرق، دهاقان، غرب،مبارکه، شمال، نجف‌آباد، شهرضا، زواره، قمصر، کوهپایه، جنوب، لنجان و اداره کل بودند.

وی تشریح کرد: بنابر دستورالعمل مسابقات قرآن قوه قضائیه، نفرات اول و دوم از هر رشته به مرحله استانی راه یافته‌اند. ایشان ضمن قدردانی از کلیه شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات، به برگزیدگان تبریک گفته و برای آن‌ها آرزوی موفقیت در مراحل بعدی مسابقات را نمود.


کد:  671
گروه: اطلاعیه ها